Jak pracujeme Listopad 2023

Prezentace hodnot Nastuptesi.cz prostřednictvím fotografiíNaše studio přijalo novou výzvu: vyjádřit DNA značky úžasné přepravní společnosti Nastuptesi.cz prostřednictvím fotografií. Nešlo jen o běžné zachycení vozidel a logistiky, ale o vyjádření jejich vášně pro přepravu, důrazu na spolehlivost, bezpečí a přátelský přístup. Jak focení dopadlo?

Značka Nastuptesi.cz hledala způsob, jak zaujmout a odlišit se od konkurence. Nechtěla jen standardní fotky, ale vizuální příběh značky, který by prezentoval nejen jejich hodnoty, ale také hlavní slogan „Autobusem s úsměvem“.

Jak jsme postupovali?

  1. Nejdříve jsme odhalili DNA značky Nastuptesi.cz.
  2. Vytvořili jsme zadání pro focení, do kterého jsme podrobně sepsali, jaké hodnoty a emoce mají nové fotografie prezentovat.
  3. Náš fotograf vybral místo a styl focení. Personál byl v den focení připraven ukázat svou vášeň a odbornost.
  4. Výsledné fotky jsme využili konzistentně, napříč všemi kanály.

 

Při focení jsme zachytili každý detail, který cestující ocení, a to například zvětšený prostor mezi sedadly, možnost zapůjčení deky či neobvyklé vybavení autobusu.

Nové snímky mohou být využity v reklamách, na sociálních sítích nebo na webu, což zvyšuje viditelnost a atraktivitu značky. Podívejte se, jak ještě můžete využít fotografie pro posílení značky.

Další tipy pro budování značky 

Brand-poradna

 

Díky tomuto přístupu se přepravní společnost vyhne generickým fotobankovým fotografiím. Místo toho prezentuje svou autentickou tvář, což ji činí výjimečnou v očích zákazníků a postupně buduje svou silnou značku.

Potřebujete mne?

Autor článku

Žaneta Kadelová


Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám Napište E-mail

2020—2024 © Martin Šimek Ochrana osobních údajů