Proč budovat značku?

Odlište se od průměrných

Představte si, že je vaše firma jako diamant. Je krásná a cenná, ale potřebuje být vybroušená, aby opravdu zářila. To je to, co nabízíme – nástroje, rady a podporu k tomu, abyste mohli vyniknout. Věříme, že je vaše firma něco víc než jen byznys. Je to vaše cesta, vaše vášeň a my jsme zde, abychom vám pomohli ji uskutečnit.
Řekněte mi o sobě více

Poté vám navrhneme optimální kroky, které jsou pro vás nejdůležitější. Vše vám vysvětlím na 45 min nezávazné online konzultaci zdarma.

vybrat dostupný termínS pomocí silné značky získáte loajalitu zákazníků, vyšší tržby, možnost účtovat vyšší ceny, účinnější reklamu a ochranu před konkurencí. Silná značka ale také může být nezbytná pro přežití a úspěch na trhu. Bez ohledu na to, jak propracované služby nebo zboží máte, konkurenti je stejně brzy okopírují nebo napodobí.Prakticky máte pouze jednu cestu, po níž se musíte vydat: vdechnout vaší značce emoceTak vás zákazníci upřednostní, zamilují si vás, budou se k vám rádi vracet a doporučovat vás dál mezi své známé. Stanete se součástí jejich života. Naše služba Brand-kompas vám dá konkrétní návod, jak vytvořit silnou značku. Budete vědět, jak na to.


Prohlédnout Brand-kompasZískejte tipy z praxe, osvědčené postupy založené na psychologii. Žádné prázdné fráze!

Naučte se vhodné postupy

Praktická školení a setkání

Počet účastníků je 5–10. Naučíte se, jak se odlišit od konkurence a zaujmout zákazníky. Vytvoříte si svůj vlastní akční plán s jasnými kroky, jak postupovat. Dozvíte se tipy a triky, které můžete hned použít. Uděláte si jasno v tom, co dělat, když chcete zadat reklamu nebo upravit web.

Zjistit více o školeních

Získejte doporučení na míru

Individuální řešení Brand-kompas

3 hodiny školení na míru: Naučíte se, jak správně prezentovat vaši značku, aby zaujala zákazníky. Tři hodiny individuálního poradenství: Doporučíme vám cesty, jak zlepšit vaši značku, aby byla silnější. Písemné doporučení pro další postup: Návod, jak pokračovat, aby vaše značka rostla a odlišila se od konkurence.

Zjistit více o Brand-kompasu

Přemýšlíte, jak získat zákazníky?

Otevřeme vám oči

Společně objevíme váš unikátní příběh a proměníme ho v silnou značku. I malá změna, kterou ve svém marketingu uděláte, vám může přinést významný krok kupředu.

Stručně řečeno, pokud máte v rámci svého podnikání marketingovou výzvu, pomůžeme vám s ní bojovat a překonat ji. Budeme vaším akcelerátorem růstu. Získáte ode nás nejen správné nástroje a recept na svou značku, ale také hlubší pochopení toho, co vaši firmu dělá jedinečnou.

Rezervovat nezávaznou konzultaci
Jak pracujeme:

1

Minimum teoretické omáčky a maximum konkrétních praktických tipů a návodů osvědčených v praxi.

2

Pomůžeme vám, abyste se i jako menší firma se skvělou službou uměli prosadit mezi zavedenými velkými značkami.

3

Čeká vás období plné práce a přemýšlení. Ale taky zábavy, nových vědomostí a kontaktů.

4

Výsledkem bude vaše schopnost zaujmout zákazníky a zanechat konkurenci za sebou.Vybroušené Brand-tipy
Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám Napište E-mail

2020—2024 © Martin Šimek Ochrana osobních údajů