Jak pracujeme Srpen 2023

Za oponou tvorby blogu pro cestovní kancelářV naší agentuře se objevila výzva: vyjádřit hodnoty značky Radynacestu.cz prostřednictvím blogu. Naším úkolem bylo především vytvořit koncepci a strategegii pro blog tak, abychom vyjádřili jejich vášeň pro cestování. 

A protože si cestovní kancelář zakládá na tom, že jejich zájezdy nejsou o masovém a nudném prohlížení památek, ale o jedinečných zážitcích, nechtěli jen blog s obyčejnými články o cestování, ale příběhy, které vypráví o skrytých místech. Chtěli lidem ukázat, že je s nimi vášeň pro cestování spojuje.

Blog je skvělou příležitostí, jak vyjádřit to, co vás dělá jedinečnými, čím se odlišujete od konkurence a čemu věříte.

Jak postupujeme?

  1. Rozklíčování DNA značky a vytvoření koncepce: Předtím, než začneme s tvorbou blogu, jdeme do hloubky, abychom porozuměli jejich klíčovým hodnotám a tržní pozici.

  2. Plánování obsahu: Vytvoříme strategický plán obsahu, abychom obsah na blog publikovali pravidelně.

  3. Tvorba obsahu: Společně se specialisty z Radynacestu.cz a průvodci vypracováváme texty a další materiály, aby byl obsah poutavý a vizuálně lákavý.

  4. Distribuce na sociálních sítích: Konzistentně šíříme obsah na sociálních sítích, aby dosáhl širokého publika a vytvořil komunitu kolem značky.

 

Pro Radynacestu.cz jsme navrhli hned několik druhů blogových příspěvků, které zákazníky zajímají, ale zároveň jsou čtivé a snadno pochopitelné.

1. Magazín - inspirace pro cestovatele

Prvním z nich je Magazín, který představuje hodnoty značky tím, že veškerou inspiraci píší průvodci nebo jiní cestovatelé podle vlastních zkušeností. Zároveň v magazínu reagujeme na přání a otázky zákazníků.

2. Blog - novinky ze zákulisí

Blog dává čtenářům pohled do zákulisí firmy. Ukazuje nejen dění ve firmě, ale přináší i zájezdové novinky a fotoreportáže z cest.

3. Video-projekt NAVIGÁTOR

Nově jsme pro Radynacestu.cz připravili zcela nový formát blogových příspěvků v rámci video-projektu NAVIGÁTOR. Tyto příspěvky, kromě fascinujících fotografií z cest, obsahují také autentická videa, podcasty a nabízí hluboký pohled do zákulisí natáčení celého projektu.

Pro Radynacestu.cz je blog více než jen platformou pro obsah, je to odraz jejich jedinečného pohledu na cestování. Díky kombinaci osobních příspěvků v magazínu, pohledu do zákulisí a inovativního video-projektu NAVIGÁTOR, značka posiluje vtah se čtenáři, kteří sdílejí jejich vášeň pro objevování skrytých míst.

Potřebujete mne?

Autor článku

Žaneta Kadelová

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám Napište E-mail

2020—2024 © Martin Šimek Ochrana osobních údajů