Jmenuji se Martin Šimek

Na základě vlastních zkušeností jsem vybral nejúčinnější marketingové metody a ty jsem spojil do tohoto MARKETINGOVÉHO AKCELERÁTORU. Pojmenoval jsem jej 'Vybroušený brand'.

Mám 15 let praxe a pracuji jako strategický a marketingový ředitel cestovní kanceláře Radynacestu.cz.

Moje cesta byla plná výzev, které mě obohatily o praktické dovednosti, znalosti a osvědčené postupy. Díky nim vám mohu pomoci na cestě k silné značce.

Potřebujete mne?

 

Nejsem běžná agentura

Možná se cítíte ztracení v komplikovaném světě marketingu a potřebujete profesionálně pomoci se zviditelněním. Běžné reklamní agentury se často zaměřují na velké firmy s obrovskými rozpočty. Já ale rozumím vašim potřebám i pokud jste podnikatel nebo středně velká firma.

Nebudu vás zahlcovat teoriemi marketingu. Místo toho vám dám praktická a srozumitelná řešení vhodná pro na vaši situaci.

Věřím, že silná značka je klíčem k úspěchu na trhu, a proto se zaměřuji na budování značky, která vás dlouhodobě odliší od konkurence. Nebuďte na svůj marketing sami

Jak vám mohu pomoci

 

Mám praktické zkušenosti z těchto oblastí: marketingová strategie, budování značky, obsahová strategie, marketingové kampaně, TV reklama, tvorba videa, OOH reklama, online marketing, PPC, affiliate marketing, eventy, testování webu, strategie na sociálních sítích, Facebook, Instagram, Linked In, YouTube, advertorialy, PR, copywriting, SEO, e-mail marketing, influencer marketing, A/B testování, podcasting, brand storytelling, multikanálový marketing a další.

 

Buďme v kontaktu:

   

 

Rozhovory

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám Napište E-mail

2020—2024 © Martin Šimek Ochrana osobních údajů