Vybroušený brand, s.r.o.
Konzultant emočního marketingu

Skvělé značky nejsou vytvořeny náhodou. Jsou plánovány

Každá firma potřebuje k rozvoji a růstu marketing, ale většina z nich při tom čelí řadě problémů. Buď nemají vlastní potřebné marketingové odborné znalosti, nebo je nemají ve všech oblastech, které potřebují.

Pokud tento problém trápí i vás, můžete zaměstnat nové odborníky, a tak získat ty správné dovednosti interně, nebo uzavřít smlouvu s velkou marketingovou agenturou.

Moje služba je výhodný flexibilní kompromis, a především přináší skutečné a rychlé výsledky důležité pro podnikání.

Mým úkolem je především:

  • upoutat pozornost potenciálních klientů
  • přilákat je na web nebo do firmy
  • přesvědčit je, aby si koupili váš produkt či službu

Nejdříve pomohu sladit váš obchodní model se správnou komunikací. Navrhnu úpravu stávajících textů a vytvoření nového obsahu, který zaujme. Protože slova prodávají. „Rozbalím” váš příběh, vyberu správné klíčové výrazy, podpořím emoce. Komunikace tak bude od této chvíle srozumitelná a konzistentní napříč všemi kanály včetně webu.

V případě zájmu vás spojím s designérem, který pomůže upravit marketingové materiály – najdeme vizuální metafory, vyladíme barvy, typografii.

To je vhodné udělat dříve, než vydáte peníze za reklamu.

Následně pro vás připravím taktiku, jak přilákat nové zákazníky. Tu vám pomohu uvést ihned do praxe, aby se výsledky dostavily co nejdříve. Doporučím příležitosti k oslovení cílové skupiny.

V případě reklamy, nebo přímo reklamní kampaně, připravím její obsah. Ten musí být v souladu s předchozími kroky a vaší značkou. Tak, aby si potenciální zákazníci vaši firmu zapamatovali, a především zakoupili to, co nabízíte. Vybereme vhodné kanály. Vysvětlím vám, jak na online marketing, kde jsou jeho přednosti i nevýhody. Použijeme takové způsoby komunikace a reklamy, které budou vyladěné právě pro vás. S rozpočtem, který bude zohledňovat vaše možnosti a představy.

V případě potřeby pomohu vybrat vhodné odborníky s konkrétní specializací a dohlédnu na jejich práci. Budu je koordinovat a hlídat kvalitu. V tomto procesu budu zastupovat vaše zájmy v jednání s dalšími dodavateli reklamy, agenturami. Pohlídám výrobu.

To vše nelze udělat bez toho, abych se osobně „ponořil” do vaší firmy a poznal, jak věci děláte a jak o tom přemýšlejí vaši zákazníci.

Jak to bude probíhat:

  1. Na první nezávazné schůzce zjistím vaše potřeby.
  2. Uskutečníme společný workshop, kde od vás zjistím co nejvíce informací a navrhnu první základní možnosti ke zlepšení marketingu, které budete moci ihned použít.
  3. Zpracuji získané informace, provedu potřebné rešerše a připravím výstupy pro vás (cca 1–2 týdny).
  4. Na následující konzultaci vám navrhnu a představím manuál značky s konkrétními doporučeními a klíčové texty pro komunikaci v reklamě.

Tyto čtyři kroky dohromady stojí 10.000 Kč.

V tu chvíli budete již moci postupovat podle mých doporučení sami nebo můžeme dále pracovat společně a provedení dalších úkolů pro vás zajistím osobně na základě individuální dohody. 

Také vám mohu být do budoucna mentorem a dohlížet na to, co děláte, a případně váš postup korigovat. Flexibilně nebo v pravidelných intervalech – tak dlouho, jak budete chtít a potřebovat vy.

I ten nejlepší produkt nebo služba potřebuje marketing. Pokud ho má konkurence lepší, může vás ohrozit. Společně tomu zabráníme.

Vaši značku vybrousíme tak, že si ji zákazníci zamilují, budou se k ní rádi vracet a doporučovat ji dál mezi své známé. Stane se součástí jejich života.

Konzultant emočního marketingu
Vybroušený brand, s.r.o.kontakt@martinsimek.cz+420 776 028 637
© 2020 Martin Šimek