Získáte svou silnou značku


Představte si, že vaše firma je jako diamant. Je krásná a cenná, ale potřebuje být vybroušená, aby opravdu zářila. To je to, co nabízím - nástroje, rady a podporu k tomu, abyste mohli vyniknout.

Věřím, že vaše firma je něco víc než jen byznys. Je to vaše cesta, vaše vášeň a já jsem zde, abych vám pomohl ji uskutečnit.

Řekněte mi o sobě více

Poté vám navrhnu optimální kroky, které jsou pro vás nejdůležitější. Vše vám vysvětlím na 30 min nezávazné online konzultaci zdarma.
Vyberte si z dostupných termínů

S pomocí silné značky získáte loajalitu zákazníků, vyšší tržby, možnost účtovat vyšší ceny, účinnější reklamu a ochranu před konkurencí. Silná značka ale také může být nezbytná pro přežití a úspěch na trhu.

Bez ohledu na to, jak propracované služby nebo zboží máte, konkurenti je stejně brzy okopírují nebo napodobí.

Prakticky máte pouze jednu cestu, po níž se musíte vydat: vdechnout vaší značce emoce.

Tak vás zákazníci upřednostní, zamilují si vás, budou se k vám rádi vracet a doporučovat vás dál mezi své známé. Stanete se součástí jejich života.

Marketingový akcelerátor vám dá konkrétní návod, jak vytvořit silnou značku. Budete vědět, jak na to.

Zapojte se do akcelerátoru

Co je marketingový akcelerátor?

Minimum teoretické omáčky a maximum konkrétních praktických tipů a návodů osvědčených v praxi

Jeho poslání je pomoci vám, abyste se jako malá firma se skvělou službou nebo produktem uměla prosadit mezi zavedenými velkými značkami.

Vytvoříte si svůj akční plán, budete vědět,  jaké kroky udělat nejdříve.

Přihlaste se na skupinový workshop (pro 5 – 10 osob). Také můžete zvolit individuální konzultaci, která bude určena přesně pro vás na míru nebo připravím váš kreativní koncept a zajistím tvorbu a správu vaší komunikace.

A| Praktický workshop

Počet účastníků je 5 - 10. Naučíte se, jak se odlišit od konkurence a zaujmout zákazníky. Vytvoříte si svůj vlastní akční plán s jasnými kroky, jak postupovat. Dozvíte se tipy a triky, které můžete hned použít. Uděláte si jasno v tom, co dělat, když chcete zadat reklamu nebo upravit web.

Více o workshopu

 

B| Individuální konzultace

Potřebujete rady na míru? Projdeme si způsoby, jak komunikujete teď. Navhrnu vám, jaké udělat změny, které vám ihned pomohou. Dostanete písemné doporučení s konkrétními příklady.

Více o konzultacích

 

C| Živá a silná značka

Společně s mikrotýmem specialistů vám pomohu probudit značku k novému životu a rozvíjet ji.To zahrnuje plánování, tvorbu všeho druhu obsahu, správu sociálních sítí, úpravu webu i reklamní kampaně. Vše s cílem posílit vaši značku na trhu. Vy se tak můžete soustředit na rozvoj svého podnikání, zatímco můj tým se postará o provedení všech důležitých kroků.

Podrobnosti a ceník

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám Napište E-mail

2020—2024 © Martin Šimek Ochrana osobních údajů