Jak pracujeme Leden 2024

Co se děje za oponou tvorby videí projektu NAVIGÁTOR?Naše studio se chopilo nového úkolu: Vytvořit autentická videa, která prezentují hlavní hodnoty značky Radynacestu.cz.

Cestovní kancelář hledala způsob, jak zaujmout a odlišit se od konkurence. Nechtěla jen běžná videa, ale taková, která by prezentovala jejich hlavní slogan „Poznávejte svět, poznávejte sebe“ a zároveň aby pro cestovatele byla přínosná, inspirativní a rozvíjela cestovatelské myšlení.

Zaměřili jsme se tedy na unikátní a inovativní přístup:

  • Vytvořili jsme zcela nové vizuální prvky, které provází veškerá videa.
  • Úzce jsme při práci spolupracovali s průvodci Radynacestu.cz, kteří svou znalostí míst přidávají komunikaci značky skutečnou hodnotu. Nikdo totiž tato místa nezná lépe než oni.
  • Tváří projektu jsme zvolili Lenny Trčkovou, charismatickou moderátorku a cestovatelku, která perfektně prezentuje hlavní hodnotu – vášeň pro cestování.

Jak jsme postupovali?

1. Výběr a oslovení influencerky

Abychom přiblížili hodnoty CK Radynacestu.cz potenciálním zákazníkům tak, aby jim byly blízké a mohli se s nimi ztotožnit, zapojili jsme influencery. Jejich autentický pohled může být totiž důvěryhodnější než tradiční reklama.

2. Spolupráce se zkušenými průvodci Radynacestu.cz

Před cestou jsme společně s průvodci naplánovali, jaká místa stojí za to navštívit, vytvořili seznam záběrů a společně sepsali scénáře videí.

3. Realizace cesty + natáčení

Influencerku a moderátorku Lenny Trčkovou jsme i s kameramanem a průvodkyní vyslali na cesty, odkud přivezli spoustu materiálů – kromě videí si Lenny zaznamenávala také svůj cestovatelský deník, který nabízí hlubší a osobitý vhled do projektu. 

4. Zpracovávání materiálů

Následně jsme s týmem odborníků začali videa stříhat a doplnili autentické prvky – úvodní animacivoice over s netradičními zajímavostmi o destinaci a grafické titulky, které videa oživily.

5.  Pravidelně, aktivně a konzistentně videa prezentujeme

Se specialisty Radynacestu.cz videa pravidelně zveřejňujeme na jejich YouTube kanálu, na webu i na sociílních sítích

Koukněte se, jak naše videa vypadají

 

 

Další videa

Další tipy pro budování značky 

Brand-poradna

 

Potřebujete mne?

Autor článku

Žaneta Kadelová


Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám Napište E-mail

2020—2024 © Martin Šimek Ochrana osobních údajů