Zapojte se do akcelerátoru


Jeho poslání je pomoci vám, abyste se jako malá firma se skvělou službou nebo produktem uměla prosadit mezi zavedenými velkými značkami. Čeká vás období plné práce a přemýšlení. Ale taky zábavy, nových vědomostí a kontaktů. Cílem je posunout vaši firmu na novou úroveň.

Řekněte mi o sobě více

Poté vám navrhnu optimální kroky, které jsou pro vás nejdůležitější. Vše vám vysvětlím na 30 min nezávazné online konzultaci zdarma.
Vyberte si z dostupných termínů

Získejte tipy z praxe, osvědčené postupy založené na psychologii. Žádné prázdné fráze!

Co je marketingový akcelerátor?

Nejsem jen další marketingová agentura. Jsem Martin Šimek a poskytuji osobní doporučení založená na mých vlastních zkušenostech z podnikání a marketingu. Mé rady jsou praktické, srozumitelné a přizpůsobené vašim specifickým potřebám.

Vytvářím specializované odborné mikrotýmy zaměřené na produkci obsahu, který vám přitáhne zákazníky.  

Přihlaste se na skupinový workshop (pro 5 – 10 osob). Také můžete zvolit individuální konzultaci, která bude určena přesně pro vás na míru nebo připravím kreativní koncept a zajistím tvorbu a správu vaší komunikace.

A| Účast na workshopu

Naučíte se, jak se odlišit od konkurence a zaujmout zákazníky. Vytvoříte si akční plán s jasnými kroky, jak postupovat. Dozvíte se tipy a triky, které můžete hned použít. Uděláte si jasno v tom, co dělat, když chcete zadat reklamu nebo upravit web.

Více o workshopech a rezervace místa

 

B| Individuální konzultace

Projdeme si způsoby, jak komunikujete teď a čeho chcete dosáhnout. Navhrnu vám, jaké udělat změny, které budou mít největší význam, smysl a přivedou vám nové zákazníky. Dostanete písemné doporučení na míru vaší firmě s konkrétními příklady. Konzultace se skládají z modulárních řešení – odrazových můstků. Platíte pouze za to, co potřebujete, jeden krok za druhým, po dobu, po kterou to potřebujete.

Vyberte si z dostupných termínů

 

C| Živá a silná značka

Společně s mikrotýmem specialistů vám pomohu probudit značku k novému životu a rozvíjet ji. To zahrnuje plánování, tvorbu všeho druhu obsahu, správu sociálních sítí, úpravu webu i reklamní kampaně. Vše s cílem posílit vaši značku na trhu. Vy se tak můžete soustředit na rozvoj svého podnikání, zatímco můj tým se postará o provedení všech důležitých kroků.

Podrobnosti a ceník

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám Napište E-mail

2020—2024 © Martin Šimek Ochrana osobních údajů