Marketingový  akcelerátor

Zapojte se do akcelerátoru

Jeho poslání je pomoci vám, abyste se jako malá firma se skvělou službou nebo produktem uměla prosadit mezi zavedenými velkými značkami. Čeká vás období plné práce a přemýšlení. Ale taky zábavy, nových vědomostí a kontaktů. Cílem je posunout vaši firmu na novou úroveň.

Řekněte mi o sobě více

Poté vám navrhnu optimální kroky, které jsou pro vás nejdůležitější. Vše vám vysvětlím na 30 min nezávazné online konzultaci zdarma.
Vyberte si z dostupných termínů

Získejte tipy z praxe, osvědčené postupy založené na psychologii. Žádné prázdné fráze!

Co je marketingový akcelerátor?

Nejsem jen další marketingová agentura. Jsem Martin Šimek a poskytuji osobní doporučení založená na mých vlastních zkušenostech z podnikání a marketingu. Mé rady jsou praktické, srozumitelné a přizpůsobené vašim specifickým potřebám.

Vytvářím specializované odborné mikrotýmy zaměřené na produkci obsahu, který vám přitáhne zákazníky.  

Přihlaste se na skupinový workshop (pro 5 – 10 osob). Také můžete zvolit individuální konzultaci, která bude určena přesně pro vás na míru nebo připravím kreativní koncept a zajistím tvorbu a správu vaší komunikace.

A| Účast na workshopu

Naučíte se, jak se odlišit od konkurence a zaujmout zákazníky. Vytvoříte si akční plán s jasnými kroky, jak postupovat. Dozvíte se tipy a triky, které můžete hned použít. Uděláte si jasno v tom, co dělat, když chcete zadat reklamu nebo upravit web.

Více o workshopech a rezervace místa

 

B| Individuální konzultace

Projdeme si způsoby, jak komunikujete teď a čeho chcete dosáhnout. Navhrnu vám, jaké udělat změny, které budou mít největší význam, smysl a přivedou vám nové zákazníky. Dostanete písemné doporučení na míru vaší firmě s konkrétními příklady. Konzultace se skládají z modulárních řešení – odrazových můstků. Platíte pouze za to, co potřebujete, jeden krok za druhým, po dobu, po kterou to potřebujete.

Vyberte si z dostupných termínů

 

C| Živá a silná značka

Společně s mikrotýmem specialistů vám pomohu probudit značku k novému životu a rozvíjet ji. To zahrnuje plánování, tvorbu všeho druhu obsahu, správu sociálních sítí, úpravu webu i reklamní kampaně. Vše s cílem posílit vaši značku na trhu. Vy se tak můžete soustředit na rozvoj svého podnikání, zatímco můj tým se postará o provedení všech důležitých kroků.

Podrobnosti a ceníkMarketingový  akcelerátor