Marketingový  akcelerátor

Zapojte se do akcelerátoru

Jeho poslání je pomoci vám, abyste se jako malá firma se skvělou službou nebo produktem uměla prosadit mezi zavedenými velkými značkami. Čeká vás období plné práce a přemýšlení. Ale taky zábavy, nových vědomostí a kontaktů. Cílem je posunout vaši firmu na novou úroveň. Domluvte si mou 30 min konzultaci budování značky zdarma.

Získejte tipy z praxe, osvědčené postupy založené na psychologii. Žádné prázdné fráze!

Co je marketingový akcelerátor?

Nejsem jen další marketingová agentura. Jsem Martin Šimek a poskytuji osobní doporučení založená na mých vlastních zkušenostech z podnikání a marketingu. Mé rady jsou praktické, srozumitelné a přizpůsobené vašim specifickým potřebám.

Vytvářím specializované odborné mikrotýmy zaměřené na produkci obsahu, který vám přitáhne zákazníky.  

Přihlaste se na skupinový workshop (pro 5 – 10 osob). Také můžete zvolit individuální konzultaci, která bude určena přesně pro vás na míru nebo připravím kreativní koncept a zajistím tvorbu a správu vaší komunikace.

A| Účast na workshopu

Naučíte se, jak se odlišit od konkurence a zaujmout zákazníky. Vytvoříte si akční plán s jasnými kroky, jak postupovat. Dozvíte se tipy a triky, které můžete hned použít. Uděláte si jasno v tom, co dělat, když chcete zadat reklamu nebo upravit web.

Více o workshopech a rezervace místa

 

B| Individuální konzultace

Projdeme si způsoby, jak komunikujete teď a čeho chcete dosáhnout. Navhrnu vám, jaké udělat změny, které budou mít největší význam, smysl a přivedou vám nové zákazníky. Dostanete písemné doporučení na míru vaší firmě s konkrétními příklady. Konzultace se skládají z modulárních řešení – odrazových můstků. Platíte pouze za to, co potřebujete, jeden krok za druhým, po dobu, po kterou to potřebujete.

Objednejte si konzultaci

 

C| Aktivity pro budování značky

Společně s mikrotýmem specialistů vám pomohu vytvořit a rozvíjet vaši značku. To zahrnuje plánování, tvorbu všeho druhu obsahu, správu sociálních sítí, úpravu webu i reklamní kampaně. Vše s cílem posílit vaši značku na trhu. Vy se tak můžete soustředit na rozvoj svého podnikání, zatímco my se postaráme o provedení všech důležitých kroků.

Kontaktujte mneMarketingový  akcelerátor
© 2020 Martin Šimek