Marketingový  akcelerátor

Zapojte se do akcelerátoru

Jeho poslání je pomoci vám, abyste se jako malá firma se skvělou službou nebo produktem uměla prosadit mezi zavedenými velkými značkami.

Čeká vás období plné práce a přemýšlení. Ale taky zábavy, nových vědomostí a kontaktů. Cílem je posunout vaši firmu na novou úroveň. 

Získejte tipy z praxe, osvědčené postupy založené na psychologii. Žádné prázdné fráze!

Prvním krokem je skupinový workshop (pro 5 – 10 osob). Dále můžete pokračovat individuální konzultací, která bude určena přesně pro vás na míru.

A| Účast na workshopu

Naučíte se, jak se odlišit od konkurence a zaujmout zákazníky. Vytvoříte si akční plán s jasnými kroky, jak postupovat. Dozvíte se tipy a triky, které můžete hned použít. Uděláte si jasno v tom, co dělat, když chcete zadat reklamu nebo upravit web.

Více o workshopech a rezervace místa

 

B| Individuální konzultace

Projdeme si způsoby, jak komunikujete teď a čeho chcete dosáhnout. Navhrnu vám, jaké udělat změny, které budou mít největší význam, smysl a přivedou vám nové zákazníky. Dostanete písemné doporučení na míru vaší firmě s konkrétními příklady. Konzultace se skládají z modulárních řešení – odrazových můstků. Platíte pouze za to, co potřebujete, jeden krok za druhým, po dobu, po kterou to potřebujete.

Objednejte si konzultaci

 

C| Pravidelná spolupráce a mentoring

V případě potřeby budu dále zastupovat vaše zájmy při úpravě webu nebo přípravě reklamní kampaně, dohlédnu na postup a přeberu komunikaci s třetími stranami pro zdárný průběh.

Kontaktujte mne

I jako malý podnik můžete konkurovat velkým značkám

Budujte svou značku, nejen firmu. Chybou je myslet si, že stačí zaplatit více reklamy a oslovit tak více lidí. Klíčové je najít způsoby, jak se odlišit a vyniknout. Je třeba projít procesem budování značky.

Červen 2022
Marketingový  akcelerátor
© 2020 Martin Šimek