Vybroušený brand - komunikační agentura
Specialista  brandové  komunikace

Ceník

Pro každý úkol se spojuji dle potřeby s dalšími specialisty do týmu, který vedu.

V našem týmu má každý svou odbornost. Pracujeme ale společně, protože budování značky je komplexní práce. Ta vyžaduje odborníky v mnoha marketingových oborech, ale také pevné řízení, které zajišťuje, aby výsledek byl vždy konzistentní a stál na jednotných základech.

Společně pracujeme jako komunikační agentura VYBROUŠENÝ BRAND, která si hravě poradí i s komplexními úkoly a umí prosadit vaši značku.

Nastavení komunikace a identity značky: 15.000 Kč

Obsahuje: Řízený workshop, který zajistí pro nás nutný vhled do vaší společnosti, proběhne diskuze o značce, zjištění potřebných informací o vás pro další práci. Budeme mít otázky, které vás donutí k zamyšlení o vašich zákaznících, unikátnosti, smyslu práce i o tom, v co vaše společnost věří. Již tento workshop vám pomůže se zamyslet nad tím, co je a co není pro vás v marketingu důležité a odnesete si z něj mnoho bodů k přemýšlení. Následně si uděláme si rešerše a budeme interně diskutovat o tom, jak vaši značku prosadit. Budeme připravovat podklady pro vás.

Co získáte: Dodáme vám základní doporučení pro komunikaci a návrh identity vaší značky, hlavní body ve strategii komunikace, ukázky textů, které budou šité pro vás na míru a podloženy našimi zkušenostmi. Dostanete slušný balík inspirace, nápadů a směr po kterém je pro vás dobré se v marketingu vydat.

Jde o základní krok k tomu, abychom mohli pro vás dále připravovat konkrétní texty, web, reklamu a další komunikaci.

Pokud se rozhodnete s námi spolupracovat dále, budeme na vaší straně v džungli marketingu. Budeme řídit budování vaší značky. A především budou již naši specialisté v každodenní práci postupovat kupředu. Vy se tak budete moci více věnovat svému podnikání a tomu, co umíte nejlépe.

Nejdříve si určíme a odsouhlasíme priority. Vytipujeme nejdůležitější touchpointy na kterých chceme oslovovat potenciální zákazníky. A ty upravíme tak, aby co nejlépe “fungovaly” a sdělovali zákazníkům to, co potřebujeme.

Vše bude probíhat postupně a po dohodě s vámi. Neděláme nic zbytečně. Pouštíme se pouze do práce, která má v dané fázi budování značky největší smysl. Tak se krok po kroku budeme dostávat dál a budovat vaši značku.

Všechny tyto činnosti vykonávají odborníci v dané specializaci. Ale probíhají pod dohledem konzultanta, který je řídí a je zodpovědný za to, aby se postupovalo konzistentně podle nastavené strategie. Výhodou tedy je, že vše je plánováno, řízeno a dodržuje se jednotný styl a charakter značky. Stojíme pevně na hlavních pilířích vaší budoucí vybroušené značky.

Rozpočet je dodán k odsouhlasení předem a odvíjí se od počtu hodin. Po dodání také proto vykážeme odpracované hodiny spojené s konkrétními úkoly. Odměna pro konzultanta je paušální sazbou dle rozsahu spolupráce.

Nová textace webu

Většinou hlavní priorita. Je třeba napsat lákavější a svěží texty, které zohledňují nastavenou strategii a identitu značky. Často jde o nejrychlejší zlepšení, které je hned vidět. Pod dohledem konzultanta na tom pracuje copywriter. Upravuje se hlavně homepage, stránku “O nás” a produktové stránky nebo kategorie. Často je třeba ale navrhnout zcela novou strukturu webu a všechny texty. V tomto případě připravíme “klikací” model, na kterém si můžete vyzkoušet, jak budou stránky mezi sebou provázány a co budou obsahovat.

Další texty dle potřeby

Další texty dle potřeby Naši copywriteři jsou připraveni se pustit do vašich letáků, tiskovin. Nebo do článků pro web či newslettery.

Kreativní řešení

I když copywriter píše lákavé texty, tak kreativec - specialista tomu dokáže přinést hlavní nosný a originální nápad, který se použije co claimů, nadpisů a reklamních textů či návrhů multikanálové kampaně. Je to vyšší level, ale společnosti přinese silné kreativní řešení, kterými se rychle odliší a chytí zákazníka za srdce.

Vizuální identita a logo

Pokud je podoba webu, reklamy a vůbec celé komunikace vizuálně nevzhledná, neprofesionální nebo zastaralá, je to problém. Protože lidé (= zákazníci) dávají vzhledu velký význam. Lidé mají rádi hezké věci. Profesionální grafické řešení dodává důvěru. Ať se nám to líbí nebo ne. S nevzhlednou podobou budou i dobré texty vždy skřípat (pokud si je nezadáte jako reklamu do rádia :). Dobrá vizuální identita je to, co vzhledově sjednotí Vaši komunikaci. Bude obsahovat nejen logo, ale i originální grafické nápady, prvky, barvy a písma, které budou v souladu s tím, jak chcete působit. Při pohledu na billboard by každý měl z jeho podoby poznat, že to jste právě vy (a to i když si hned nevšimne loga).

Zcela nový web

Komplexní práce na které pracují grafik, UX specialista, kodér, programátor a copywriter. Vytvoříme pro Vás jednoduchý web o několika stránkách i komplexní web, který má tisíce stran. Ukázka jednoduchého webu s několika stránkami a systémem pro články projektu Začni s jachtingem. Ukázka komplexního a průběžně vyvíjeného webu cestovní kanceláře Radynacestu.cz. Tento web je vyvíjen průběžně a vyrostl od malého jednoduchého webu až do této podoby.

Video produkce pro web, YouTube kanál i TV

Můžeme pro Vás vytvořit cokoliv od zajímavých autentických tipů, profily osobností, události nebo krátký film s profesionálními herci. Tohle promo video vzniklo operativně a s malými náklady za 2 hodiny natáčení a 2 dny střihu a postprodukce. Cena byla 15 000 Kč. I u krátkého videa je třeba si dopředu rozmyslet mimo jiné cíl videa, očekávané publikum a připravit scénář, případně moodboard.

Správa sociálních sítí

Tvorba obsahu, články, infografika

Ukázky našich článků o jachtingu nebo článků o cestování. Copywriter, redaktor, editor (+korektor): 700 Kč - 1000 Kč / hod.

Public Relations, offline média

advertorialy, články, rozhovory

Příprava multikanálové kampaně

Očekávejte plán celé komunikační strategie včetně výstupů a médií. Připravíme definici jednotlivých offline a online formátů z hlediska interní i externí komunikace.

Eventy

Potřebujete zorganizovat event pro své zákazníky? Podívejte se na pozvánku na ples a reportáž z plesu.

Všechny tyto aktivity probíhají ve spolupráci se zkušenými profesionály, které si dle potřeby přizveme do týmu pro daný úkol a řídíme je. Tak abychom dosáhli co nejlepších výsledků pro postupné budování vaší značky.

Specialista  brandové  komunikace
Vybroušený brand - komunikační agenturakontakt@martinsimek.cz+420 776 028 637
© 2020 Martin Šimek