Marketingový  akcelerátor

Doporučení na míru

Jste menší nebo střední firma, která potřebuje vyniknout, posunout se dál?

Individuální konzultace a mentoring je flexibilní, a predevším přináší skutečné a rychlé výsledky důležité pro podnikání.

Máte obavy o svůj rozpočet? Nemusíte. Platíte pouze za to, co potřebujete, jeden krok za druhým, po dobu, po kterou to potřebujete.

Nepotřebujete milionové rozpočty, abyste vynikli. Jen je potřeba udělat ty správné kroky. Nebudete na to sami.

Ozvěte se mi a domluvíme se na 30minutové seznamovací online schůzce.

Nezávazná poptávka

Během naší spolupráce zjistím co nejvíce o vás a vaší firmě, o vašich zákaznících i konkurenci a provedu potřebné rešerše.

Společně budeme diskutovat a já vám budu předkládat návrhy na zlepšení vašeho marketingu a komunikace.

Pomohu vám připravit identitu (esenci) značky, kterou ukotvím v písemné podobě. Značka se ovšem vytváří ne dokumentem, ale tím, jak je uvedena do života. A zde může nastat mnoho úskalí nebo nepochopení.

Proto vám mohu průběžně doporučovat, jak dále na značce pracovat. Přinášet návrhy a korigovat nápady vaše.

Připravím vám doporučení na míru vaší značce pro další použití i základní návrhy na změny textů – na webu, v reklamě, na sociálních sítítch. Texty, které budou zohledňovat identitu vaší značky a odliší vás od konkurence.

Pomohu vám podle potřeby připravit zadání pro specialisty na další práci (na webu, sociálních sítích, v tvorbě obsahu či pro reklamní kampaň).

Můžeme si nastavit pravidelný režim pro setkání (ať již online nebo offline), kde bychom se domlouvali na dalším postupu a průběžném doporučení z mé strany, abyste na to nebyli sami a měli jistotu, že postupujete správně.

Nezávazná poptávka

I jako malý podnik můžete konkurovat velkým značkám

Budujte svou značku, nejen firmu. Chybou je myslet si, že stačí zaplatit více reklamy a oslovit tak více lidí. Klíčové je najít způsoby, jak se odlišit a vyniknout. Je třeba projít procesem budování značky.

Červen 2022
Marketingový  akcelerátor
© 2020 Martin Šimek