Doporučení na míru


Jste menší nebo střední firma, která potřebuje vyniknout, posunout se dál?

Využijte mé individuální konzultace a mentoring. Jde o flexibilní služby, které vám přinesou skutečné a rychlé výsledky.

Máte obavy o svůj rozpočet? Nemusíte. Platíte pouze za to, co potřebujete, jeden krok za druhým, po dobu, po kterou to potřebujete.

Nepotřebujete milionové rozpočty, abyste vynikli. Jen je potřeba udělat ty správné kroky. Nebudete na to sami.

Rezervujte si termín na nezávaznou 30minutovou konzultaci zdarma:

Vyberte si z dostupných termínů

Během naší spolupráce zjistím co nejvíce o vás a vaší firmě, o vašich zákaznících i konkurenci. Společně budeme diskutovat a já vám budu předkládat návrhy na zlepšení vašeho marketingu a komunikace.

Dopručím Vám, jak dále na značce pracovat. Budu přinášet návrhy a korigovat nápady vaše.

Pomohu vám se změnou textů – na webu, v reklamě, na sociálních sítítch. Tak aby tyto texty zohledňovaly hloubku vaší značky a odlišily vás od konkurence.

Můžeme si nastavit pravidelný režim pro setkání (ať již online nebo offline), kde bychom se domlouvali na dalším postupu a průběžném doporučení z mé strany, abyste na to nebyli sami a měli jistotu, že postupujete správně.

Individuální konzultace: 3.000 Kč / 2 hod.

Můžete se spolehnout na praktické a srozumitelné rady a doporučení přizpůsobené vašemu podnikání. Zaměřím se na strategii komunikace, web, sociální sítě nebo reklamu. Vysvětlím vám priority a odpovím na všechny otázky. Prvních 30 minut konzultace je zdarma.

Vyberte si z dostupných termínů:

➡  30 minut nezávazné konzultace zdarma
➡  2 hodiny individuální konzultace

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám Napište E-mail

2020—2024 © Martin Šimek Ochrana osobních údajů